VYZNÁNÍ

Publikoval(a) Petra dne

Už jako malé děvče jsem se ráda dotýkala. Někdy i nevědomě. Nevím, co mě k tomu vedlo, ale bylo to zkrátka mou přirozeností.
Dívám se na sebe a říkám si, že to snad ani není možné!.. Teď, když jsem dospělá žena, mamka a babička…Je to vlastně pár měsíců, co jsem se “našla” a rozhodla se ( s podporou mé úžasné rodiny), že právě doteky mých rukou se stanou nástrojem, díky jim mohu “tvořit”😊.
Tohle vyznání patří jednomu nádhernému stvoření, mému vnoučkovi Tomíkovi.
Ty, tak malý a bezmocný, nepoužíváš slova a přeci jsi mi tolik řekl a tolik dal. Děkuji, že Tě mám. Každým dnem mi ukazuješ tu podstatu života, jsi mou inspirací, jsi rodinným světýlkem a poslem lásky. Miluju Tě.❤️
Nebojme se vyjadřovat svoje emoce, city, protože bez nich to nejsme my. Používejme svoje instinkty. Prociťme lásku sami k sobě, prožívejme přítomnost, tím se otevírá prostor ke změně. Ke změně sebe i okolí. To, co jsem v sobě objevila díky Tomíkovi, který je chlapečkem se speciálními potřebami, je poznání. Poznání, že vlastně mohu “všechno”….Díky jemu jsem “potkala” kraniosakrální terapii, která je nejen mým koníčkem, ale i prací. Pro mě ještě dva roky nazpět sci-fi. Naprosto nepředstavitelný scénář. Jsem vyučenou prodavačkou textilu a posledních skoro 17 let jsem pracovala jako hlavní účetní. Proč to zmiňuji? Protože se chci vlastně veřejně pochválit za to, že jsem překonala svoje strachy, nedala pochybnostem příležitost a šla za svou intuicí a hlavně proto, že věřím, že to, jak se Vám otevírám, může někomu pomoci.
Není snadné popsat, co vlastně skrývá pojem kraniosakrální terapie…, pro každého může znamenat něco jiného…😊Je třeba vyzkoušet! Tak zkoušejte, objevujte, poznávejte, potkávejte, uzdravujte se,…dovolte svému tělu i duši, aby se navracely do rovnováhy.
A co znamená pro mě?
Probuzení? Povzbuzení života na všech úrovních? Všudypřítomnou lásku? Důvěru? Čistotu? Propojení? Vděčnost? Nedokážu popsat,… jsou to moje prožitky …a možná není ani třeba hledat slova…Věřím, že tahle terapie, která je pro mě “kouzelná”, Vás dokáže nasměrovat tam, kam potřebujete. Když si to budete přát…😊
A já přeji všem, ať dojdou ke svému poznání, jako jsem přišla a stále přicházím i já.
S láskou ❤️
Petra


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.