Můj příběh

Proč návrat k sobě? Odmalička mám ráda lidi (hlavně dětičky), přírodu, zvířata, prožitky, zkrátka život! Jsem člověk optimistický.

Když se ohlédnu zpět, tak jsem si tím svým životem „proplouvala“. Až po vážné nemoci a odchodu mého tatínka, jsem si začala uvědomovat, co je pro mě důležité. A že ten svůj život vlastně ani moc nežiji… Pitvám se v minulosti, neustále spěchám, přemýšlím, co udělat, jak co nejefektivněji uspořádat čas, abych toho co nejvíce stihla – všechno zařídit, uklidit a to nemluvím o tom, co by si někdo mohl o mě nebo o naší rodině pomyslet!?… A kde je ta přítomnost? Ten prožitek tady a teď?

Spolu s manželem jsme se začali zajímat, jak čas na téhle krásné planetě, v naší nádherné zemičce prožít s pocity lásky, pohody, zdraví a naplnění. O vše, co nám v této činnosti pomáhá, se rádi dělíme s ostatními.

Do naší fajn rodiny se narodil úžasný chlapeček, vnouček Tomášek, který je dítětem se speciálními potřebami. Věřte nebo nevěřte, ten se stal mým průvodcem. Díky jemu se mi otevřel nový obzor. Obzor nekonečných možností, fascinujících informací, touha poznávat nové a nové… Byl to právě Tomášek, který mě nevědomky přivedl ke kraniosakrální terapii. Hned jsem věděla, že je to moje další cesta. Kurzy, praxe, informace… Výsledek? „Úplně jiná Petra“. Vyrovnaná, s jasným cílem, odhodlaná, odvážná, šťastná, ta, která naslouchá sobě. Teď vím, že moje celoživotní touha pomáhat, se naplňuje.

Pokud přemýšlíte nad tím, jak pomoci sobě samé(mu) – svému tělu i duši, tak právě pro vás je  vhodná kraniosakrální terapie.

Těším se na setkání s Vámi.

S úctou….

Petra Rybáčková

Lidé obětují zdraví, aby vydělali peníze,

potom obětují peníze, aby znovu získali zdraví.

Tak se znepokojují budoucností,

že si neužívají přítomnost.

A žijí tak, jako by nikdy neměli zemřít,

a potom zemřou bez toho, aby předtím žili.

Dalajláma