Průběh terapie

Jak ošetření probíhá?

Při tomto příjemném a odpočinkovém ošetření ležíte na lehátku, oblečeni do pohodlného oděvu. Posloucháte relaxační hudbu (pokud chcete) a vnímáte jemné doteky terapeuta, který přikládá ruce na různé části těla, včetně hlavy. Není z Vaší strany vyžadováno nic jiného než uvolnění se a relaxace na lehátku.

Jak dlouho trvá jedno ošetření?

Jedno ošetření trvá přibližně 60-90 minut. Zahrnuje i krátké povídání a lehký odpočinek po ošetření.

Kolik ošetření je doporučováno?

To je individuální, některým postačí méně ošetření, jiní mohou vyžadovat ošetření více (dle potíží).

Doporučuje se na ošetření docházet po 2 až 3 týdnech (dle dohody) do odeznění potíží. Vhodné jsou minimálně 3 návštěvy, kdy dochází k odblokování, nastartování a ukotvení samoozdravných procesů těla.

Preventivně na zvýšení imunity, proti stresu či depresím a na celkové vyvážení vnitřní harmonie 1x měsíčně nebo dle dohody.

Každé ošetření přináší úlevu, která postupně přechází do našeho každodenního života.

Doporučení:

Před terapií – je vhodné cca hodinu nejíst.

Po terapii – zvýšit příjem tekutin (hlavně vody), protože terapie spouští detoxikaci organismu. Ta může být různě intenzivní a u každého probíhat jinak.  Může se projevovat jako únava, bolest hlavy, bolest kloubů a svalů, či lehčí nachlazení. Tyto příznaky však do 2-3 dnů odeznívají. Ale většina lidí cítí okamžitou úlevu, příliv energie. Následně po se nedoporučuje pít alkohol a provádět fyzicky náročné práce či cvičení. 

Každý z nás je originál a každá terapie je jedinečná…

Upozornění: Kraniosakrální terapie nenahrazuje klasické lékařské vyšetření či ošetření, ale ideálně jej doplňuje, stejně jako jakoukoliv léčbu.

Napište nebo zavolejte a domluvte si termín terapie.